Szybkie pożyczki online, kredyty, konta bankowe

OCEŃ

Darmowa pierwsza pożyczka: 1500 zł na 30 dni gratis!

 

Maksymalna kwota pożyczki: 4000 zł

 

 

VIA SMS należy do łotewskiej Via SMS Group, która istnieje od 2009 roku. Obecnie firma prowadzi swoją działalność na terenie 7 krajów europejskich. W Polsce VIA SMS udziela chwilówek od końca 2011 roku.

Via sms w 2012 roku otrzymała „Symbol 2012” w kategorii „przyjazna pożyczka”. Świadczy to o dobrej opinii, jaką cieszy się ta instytucja pozabankowa. Tym bardziej warto przyjrzeć się jej ofercie. ViaSMS specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek, czyli tzw. chwilówek. Ich kwota może wynosić maksymalnie 4000 zł, z terminem spłaty do nawet 30 dni. Dzięki wysokiej jakości usług i wykorzystaniu nowoczesnych technologii, firma pożyczkowa zyskuje duże zainteresowanie ze strony klientów. Nic więc dziwnego, że przybywa osób zainteresowanych możliwością uzyskania szybkiej pożyczki na bardzo korzystnych warunkach, w tym pierwszej darmowej chwilówki.

 

Oferta, którą proponuje Via SMS to bardzo korzystna opcja dla debiutujących pożyczkobiorców. Jeśli decydujemy się na wzięcie pożyczki krótkoterminowej po raz pierwszy u tego usługodawcy, jesteśmy zwolnieni z wszystkich dodatkowych opłat. Innymi słowy, oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy zgodnie z warunkami zawartymi w umowie. Na takich zasadach możemy otrzymać nawet 1500 zł na okres do 30 dni. Takie udogodnienie obowiązuje wówczas, gdy oddamy całą sumę w ustalonym terminie. Jeśli tak nie będzie, musimy liczyć się z koniecznością dokonania dodatkowych opłat. Dlatego jak widać sumienni klienci mogą skorzystać na współpracy z Via SMS. Co więcej, nie musimy podawać celu, na jaki pożyczamy potrzebne nam pieniądze. Nie jest też wymagane zabezpieczenie naszej pożyczki, nie musimy zastawiać żadnych wartościowych dóbr. Co więcej, cały proces przebiega szybko i sprawnie.