Wygodna pożyczka

KWOTA POŻYCZKI: 2 000 - 20 000 zł
CZAS SPŁATY POŻYCZKI: 1800 DNI

Wygodna Pożyczka – to nowy brand na polskim rynku pożyczkowym oferujący pożyczki od 2000 złotych. Wygodna Pożyczka to niskie raty wygodne do spłaty.

Pożyczka na raty w Wygodna Pożyczka – kwoty i czas spłaty

Od 2000 do 20 000 złotych na okres od 6 do nawet 60 miesięcy. Tak w skrócie wygląda oferta Wygodna Pożyczka. Ten pośrednik pożyczkowy zyskał już uznanie klientów w całej Polsce. Proste i przejrzyste warunki kredytowania to coś, co jest charakterystyczne dla Wygodna Pożyczka. Firma standardowo udziela pożyczek obywatelom Polski ze stałym adresem zamieszkania na terenie kraju. Pożyczki udzielane są od 18 roku życia. Niezbędny jest ważny dowód osobisty, adres email, aktualny numer telefonu, oraz rachunek bankowy. RRSO chwilówki od Wygodna Pożyczka wynosi 28,71%.

Pożyczka na kwotę od 2000 do 20 000 złotych

Okres kredytowania to od 6 do 60 miesięcy

Dowód osobisty to jedyny dokument całkowicie niezbędny do uzyskania pożyczki

Możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki z obniżeniem całkowitego kosztu.

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Wygodna Pożyczka

Z oferty Wygodna Pożyczka może skorzystać każdy, kto ma ukończone 18 lat. Konieczny do uzyskania pożyczki jest ważny dowód osobisty, oraz w rzadkich sytuacjach, pożyczkodawca prosi o przedłożenie zaświadczenia o dochodach. Koniecznym wymogiem jest posiadanie polskiego obywatelstwa, oraz adresu stałego zamieszkania na terenie Polski. Do tego niezbędne jest posiadanie aktualnego numeru telefonu, adresu email oraz rachunku osobistego w jednym z polskich banków.

Polskie obywatelstwo i adres stałego zamieszkania na terenie kraju

Ukończone 18 lat i ważny dowód osobisty

Aktualny numer telefonu oraz adres email

Posiadanie rachunku osobistego w jednym z polskich banków

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Jedynym dokumentem, który jest całkowicie niezbędny, aby uzyskać pożyczkę dzięki Wygodna Pożyczka jest dowód osobisty. W rzadkich sytuacjach, kiedy ocena zdolności kredytowej jest utrudniona, pożyczkodawca może poprosić o przedstawienie dodatkowo zaświadczenia o dochodach.

Wygodna Pożyczka – weryfikacja w bazach dłużników

Wygodna Pożyczka nie dokonuje weryfikacji w bazach dłużników, a dopiero firma, która będzie bezpośrednim pożyczkodawcą. Jednak z racji tego, że Wygodna Pożyczka współpracuje z dużą ilością instytucji finansowych, szanse na uzyskanie pożyczki, nawet pomimo zadłużenia, wzrastają.

Czy Wygodna Pożyczka udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Wygodna Pożyczka, jako pośrednik pożyczkowy nie weryfikuje historii kredytowej klienta. Dokonuje tego dopiero firma, która będzie bezpośrednim pożyczkodawcą. Wygodna Pożyczka współpracuje z dużą ilością instytucji finansowych, więc istnieje szansa, że nawet pomimo niekorzystnej historii kredytowej, wniosek zostanie zaakceptowany i rozpatrzony pozytywnie.

Czy Wygodna Pożyczka udziela pożyczek dla zadłużonych?

Z racji współpracy Wygodna Pożyczka z dużą ilością instytucji pożyczkowych, nawet zadłużeni mają szansę na uzyskanie pożyczki online.

Czy w Wygodnej Pożyczce można wziąć pożyczkę z komornikiem?

Firma Wygodna Pożyczka współpracuje z wieloma różnymi podmiotami, które mogą pomóc klientom nawet w bardzo trudnej sytuacji finansowej.

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Wygodna Pożyczka – krok po kroku

  1. Wybierz kwotę zadłużenia i okres kredytowania i kliknij "Złóż wniosek".
  2. Wypełnij krótki formularz z danymi niezbędnymi do uzyskania oferty.
  3. Dokonaj weryfikacji zgodnie z wymogami konkretnego pożyczkodawcy.
  4. Poczekaj na weryfikację wniosku, decyzję, a następnie na przelew środków.