Wonga - chwilówka

KWOTA POŻYCZKI: 200 do 3000 zł
CZAS SPŁATY POŻYCZKI: 31 DNI

Wonga oferuje szybkie pożyczki pozabankowe przez Internet - bez wychodzenia z domu.

Wonga to pieniądze pożyczane w oparciu o zasady:
• przejrzystości (dokładne informacje o wszystkich kosztach i konsekwencjach zaciągnięcia pożyczki);
• elastyczności i kontroli ;
• selektywności (dokładnie oceniana jest zdolność kredytowa osób ubiegających się o pożyczkę). Każda pożyczka do 3000 PLN jest darmowa.


WYMOGI:
- posiadanie polskiego obywatelstwa,
- posiadanie własnego konta bankowego,
- posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego.

 

Wonga to firma oferująca szybkie pożyczki pozabankowe przez Internet, dzięki czemu nie trzeba wychodzić z domu, by uzyskać potrzebną gotówkę. Warto zwrócić uwagę na trzy zasady, którymi kieruje się firma Wonga. Pierwszą z nich jest przejrzystość - Wonga udziela dokładnych informacji o wszystkich kosztach i konsekwencjach zaciągnięcia pożyczki. Drugą zasadą jest elastyczność i kontrola - firma pozwala na dostosowanie warunków pożyczki do indywidualnych potrzeb klienta. Ostatnią zasadą jest selektywność - Wonga dokładnie ocenia zdolność kredytową osób ubiegających się o pożyczkę. Każda pożyczka do 3000 PLN jest darmowa.

Firma wymaga jedynie polskiego obywatelstwa, posiadania własnego konta bankowego oraz aktywnego numeru telefonu komórkowego. Kwota pożyczki wynosi od 200 do 3000 zł, a czas spłaty pożyczki to 31 dni.

Wonga to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiej gotówki i cenią sobie przejrzystość i elastyczność oferty. Wypełnienie wniosku o pożyczkę zajmuje tylko kilka minut, a decyzja w sprawie przyznania pożyczki podejmowana jest w ciągu chwili.