Ratka.pl

RATKA.PL - TWÓJ ZAUFANY POŻYCZKODAWCA
ODPOWIEDZIALNE POŻYCZANIE DLA KAŻDEGO
Wyślij wniosek

Ratka.pl - Wygodne i Elastyczne Pożyczki Ratalne

Ratka.pl to nowoczesna firma pożyczkowa, działająca w sektorze fintech. Klienci uważają ją za jedną z najlepszych instytucji pozabankowych oferujących pożyczki ratalne.

Wnioskowanie o pożyczkę w Ratka.pl jest niezwykle proste i nie wymaga przesyłania weryfikacyjnych przelewów. Klienci Ratka.pl mogą otrzymać pożyczkę w wysokości od 2000 do 10 000 złotych. Okres spłaty w Ratka.pl wynosi od 6 do 36 miesięcy. Wnioskować o pożyczkę w Ratka.pl mogą obywatele Polski w wieku od 20 do 80 lat. Ratka.pl jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, a także otrzymała certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy od Loan Magazine.

Zalety i Wady oferty Ratka:

ZALETY:

 1. Wysokie dostępne kwoty - od 2000 złotych do nawet 10 000 złotych.
 2. Możliwość starania się o maksymalną kwotę pożyczki od pierwszego wniosku.
 3. Możliwość wzięcia kolejnej pożyczki przed spłatą pierwszej.
 4. Całkowicie online proces wnioskowania.
 5. Szybka decyzja - pieniądze dostępne już następnego dnia roboczego.
 6. Możliwość zmiany terminu spłaty.

WADY:

 1. Kontrola baz BIG (Infomonitor, ERIF i KRD).
 2. W niektórych przypadkach wymagane potwierdzenie dochodu.

PODSUMOWANIE - Wady i Zalety oferty Ratka

Ratka oferuje swoim klientom długoterminowe pożyczki ratalne na wygodnych i elastycznych zasadach. Setki zadowolonych klientów skorzystało już z oferty firmy, a ta liczba stale rośnie. Oferta Ratka wyróżnia się spośród innych firm pożyczkowych, przede wszystkim dzięki możliwości wnioskowania o maksymalną dostępną kwotę od pierwszego razu. Istnieje także opcja starania się o kolejną pożyczkę przed spłatą poprzedniej. Przed złożeniem wniosku warto jednak poznać wszystkie wady i zalety oferty oraz porównać ją z innymi, aby mieć pewność, że dokonujemy dobrego wyboru.

JAK WZIĄĆ POŻYCZKĘ W RATKA KROK PO KROKU:

 1. Wybierz kwotę i okres pożyczki.
 2. Wypełnij formularz.
 3. Umów się z kurierem.
 4. Otrzymaj pieniądze na konto lub w najbliższym oddziale poczty.

WYMAGANIA POŻYCZKI W RATKA:

Aby ubiegać się o pożyczkę w Ratce, musisz spełniać następujące wymagania:

 1. Wiek od 20 do 80 lat.
 2. Posiadanie ważnego dowodu osobistego.
 3. Posiadanie telefonu komórkowego.
 4. Potwierdzenie dochodów.

Aby otrzymać pożyczkę w Ratce, musisz mieć od 20 do 80 lat. Ponadto, musisz posiadać ważny dowód osobisty oraz telefon komórkowy. Musisz także dostarczyć dokument potwierdzający dochód, na przykład wyciąg bankowy, umowę o pracę lub inne dokumenty potwierdzające regularne przychody. Ważne jest również, aby mieć pozytywną historię kredytową, ponieważ Ratka sprawdzi Twoje dane w rejestrach BIG InfoMonitor, ERIF i KRD. Posiadanie innych kredytów w innych instytucjach nie stanowi przeszkody, pod warunkiem terminowej spłaty rat. W Ratce istnieje także możliwość ubiegania się o kolejną pożyczkę przed całkowitą spłatą poprzedniej, przy czym musisz uregulować co najmniej połowę pozostałej kwoty. Nie ma limitów kwotowych w Ratce - już od pierwszego wniosku możesz ubiegać się o maksymalną dostępną kwotę, czyli 5000 złotych, a teraz nawet do 10 000 złotych.

Proces ubiegania się o pożyczkę w Ratce odbywa się całkowicie online. Oto kroki, które należy podjąć:

 1. Wybierz kwotę pożyczki oraz okres spłaty na stronie Ratka.pl.
 2. Wypełnij wniosek, podając niezbędne dane.
 3. Umów się z kurierem w celu dostarczenia dokumentów.
 4. Pozytywną decyzję otrzymasz telefonicznie lub mailowo jeszcze tego samego dnia, a także otrzymasz umowę i harmonogram spłat na wskazany adres mailowy.
 5. Kurier dostarczy umowę, którą należy podpisać.
 6. Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe następnego dnia roboczego lub możesz odebrać je w najbliższym urzędzie pocztowym za pomocą czeku GIRO (dodatkowo płatne 13 zł do pierwszej raty pożyczki) lub skorzystać z usługi BlueCash, która umożliwia błyskawiczną wypłatę na konto (dodatkowo płatne 3 zł do pierwszej raty pożyczki).
Na naszej stronie oferujemy produkty m.in. takich instytucji jak.: