PKO BP - Pożyczka gotówkowa

POŻYCZKA GOTÓWKOWA W BANKU PKO BP!
PIENIĄDZE NA KONCIE NAWET TEGO SAMEGO DNIA!
Wyślij wniosek

Bank PKO BP jest liderem innowacyjności i wyznacza nowe trendy w bankowości naszego kraju. Finansową pomoc niesie nie tylko klientom indywidualnym, lecz także firmom, które dzięki jego wsparciu mogły rozpocząć działalność. W tym banku możemy liczyć na rzetelną obsługę i profesjonalizm. PKO BP stawia na wysoką kulturę pożyczania i dba o nasze interesy.

Kredyt gotówkowy w PKO BP - szybka pożyczka na Twoje potrzeby

Najbardziej popularnym kredytem w PKO jest obecnie Kredyt gotówkowy. Parametry tego kredytu to kwota pożyczki od 1276 do 179 220 zł i okres spłaty od 2 do 96 miesięcy. Jego największą zaletą jest szybkość wnioskowania o pożyczkę. Klienci posiadający już konto w tym banku mogą z łatwością złożyć wniosek o Kredyt gotówkowy poprzez aplikację IKO lub serwis bankowy iPKO. Według deklaracji banku, pożyczkę przez aplikację można otrzymać nawet w 30 sekund.

Nowi klienci również mają korzystną ofertę

Nowi klienci banku mają do dyspozycji jeszcze bardziej przychylną ofertę. Bank PKO BP oferuje im aż do 200 000 zł w ramach Kredytu gotówkowego. Jednak oferta ta jest ograniczona do maksymalnie 24 rat.

Kredyt gotówkowy bez zakładania konta

Pośród usług banku PKO BP znajdziemy również możliwość wzięcia Kredytu gotówkowego bez konieczności zakładania konta. Nawet 5 600 zł można otrzymać bez wychodzenia z domu. Tożsamość jest w tym przypadku potwierdzana przez przelew złotówkowy. Prognozowane przez bank RRSO kredytu wynosi 20,14%. Ostateczne oprocentowanie Kredytu gotówkowego może się różnić w zależności od kwoty kredytu, czasu spłaty, ubezpieczenia i innych czynników.

EKOpożyczka w PKO BP – kredyt na działania proekologiczne

PKO Bank Polski umożliwia podjęcie preferencyjnego Kredytu gotówkowego skierowanego do klientów, którzy chcą zainwestować w ekologiczne źródła energii lub środki transportu. Wybierając ten korzystny kredyt EKOpożyczka, można uzyskać nawet do 50 000 zł, z okresem spłaty trwającym do 120 miesięcy. O ten kredyt mogą wnioskować zarówno nowi, jak i stałym klienci banku PKO. Pożyczka jest dostępna z ubezpieczeniem.

Promocje i reprezentatywny przykład

W promocji dostępna jest Pożyczka gotówkowa z oprocentowaniem zmiennym na poziomie 2,99%. Przykład reprezentatywny przedstawia, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 20,14%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) wynosi 22 100,00 zł, a całkowita kwota do zapłaty wynosi 35 368,61 zł. Całkowity koszt kredytu to 13 268,61 zł, a 65 miesięcznych rat równych po 535,70 zł, ostatnia rata wynosi 548,11 zł.

Ubezpieczenie przy Kredycie gotówkowym w PKO BP

Klienci sięgający po Kredyt gotówkowy w PKO BP mają możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia kredytu. Może to być niezwykle przydatne w trudnych sytuacjach życiowych. Skorzystanie z ubezpieczenia jest dobrowolne. Jeśli zdecydujemy się na nie, uzyskamy pomoc w przypadku takich sytuacji jak śmierć, utrata zatrudnienia, ciężka choroba lub pobyt w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Jak wnioskować o Kredyt gotówkowy w PKO BP?

Droga do Kredytu gotówkowego w PKO BP jest prostsza dla osób, które już są klientami banku. Mogą oni złożyć wniosek, logując się do serwisu internetowego iPKO lub wziąć pożyczkę z poziomu mobilnej aplikacji IKO, bezpośrednio ze swojego smartfona.

Jeśli nie korzystaliście jeszcze z usług PKO BP, umówcie się na telefoniczną rozmowę z doradcą, który pomoże dopasować ofertę kredytową do waszych oczekiwań. Swoje dane kontaktowe możecie zostawić na stronie banku, gdzie znajdziecie specjalne formularze, lub bezpośrednio na stronie pozyczkaportal.pl.

Wnioskowanie o kredyt przez aplikację IKO

PKO BP udostępnia swoim klientom dostęp do aplikacji mobilnej IKO. Z jej pomocą można szybko i bezproblemowo wnioskować o Kredyt gotówkowy z ekranu smartfona czy tabletu – pieniądze z pożyczki otrzymamy nawet w 30 sekund. Dodatkowo aplikacja umożliwia realizowanie czynności związanych z obsługą konta bankowego: mobilną autoryzację płatności i przelewów, płacenie za miejsce parkingowe czy okresową blokadę karty płatniczej.