PEKAO - Pożyczka Konsolidacyjna

KWOTA POŻYCZKI: do 200 000 zł
CZAS SPŁATY POŻYCZKI: 3 650 DNI

Pożyczka Konsolidacyjna Banku PEKAO S.A. do 200 tyś złotych z możliwością dobrania dodatkowych środków. Okres kredytowania nawet do 10 lat. Jedno z najlepszych RRSO obecnie na rynku - 13,79% - dla wszystkich, oferta trwa do 31.01.2023. Do 25% konsolidowanej kwoty na dowolny cel

Korzyści z konsolidacji zadłużenia w Banku Pekao

Konsolidacja kredytów i pożyczek z innych instytucji finansowych to doskonałe rozwiązanie oferowane przez Bank Pekao. Wspomniane zobowiązania mogą obejmować także karty kredytowe, kredyty samochodowe oraz debety. Co ważne, klienci posiadający konto w Banku Pekao mogą przeprowadzić konsolidację całkowicie zdalnie. Należy jednak pamiętać, że niemożliwe jest skonsolidowanie kredytów udzielonych przez sam Bank Pekao.

Procedura i wymagane dokumenty

Liczba dokumentów potrzebnych do skorzystania z konsolidacji zależy od indywidualnej sytuacji klienta. Jeśli już posiadamy konto w Banku Pekao, na które regularnie wpływa nasza pensja, wystarczy nam jedynie dowód osobisty. Osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę, które nie są klientami Banku Pekao, powinny dodatkowo dostarczyć zaświadczenie o zatrudnieniu, natomiast emeryci muszą przedstawić decyzję o przyznaniu emerytury. Klienci, którzy osiągają dochody z innych źródeł, powinni skontaktować się bezpośrednio z konsultantem Banku w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Koszty i warunki restrukturyzacji zadłużenia

Pożyczka konsolidacyjna w Banku Pekao charakteryzuje się jednym z najniższych kosztów na rynku. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) tego produktu finansowego wynosi jedynie 12,54%. Klient nie musi ponosić prowizji od pożyczonej kwoty, dopóki dodatkowa pożyczka na dowolny cel nie przekracza 25% spłacanych zobowiązań.

Niestety, pożyczki konsolidacyjnej od Banku Pekao nie można przeznaczyć na spłatę kredytów i pożyczek zaciągniętych w tej samej instytucji. W przypadku problemów z ich spłatą, zaleca się rozważenie restrukturyzacji, czyli negocjacji z Bankiem w celu przedłużenia okresu spłaty.