Niewielkapozyczka.pl

KWOTA POŻYCZKI: 200 - 5 000 zł
CZAS SPŁATY POŻYCZKI: 30 DNI

Niewielka pożyczka to produkt w pełni odpowiadający potrzebom rynku w zakresie szybkich pożyczek online. Międzynarodowe doświadczenie pozwala firmie świadczyć profesjonalne usługi w branży pożyczek krótkoterminowych.
Pierwsza pożyczka od 200 zł do 3000 zł dostępna jest bez dodatkowych kosztów.


WYMOGI:
- wiek 18-73 lata,
- posiadanie źródła dochodu,
- posiadanie indywidualnego rachunku bankowego,
- brak negatywnej historii kredytowej w bazach Biur Informacji Gospodarczej oraz BIK S.A..

Opis produktu: Niewielka Pożyczka

Serwis niewielkapozyczka.pl oferuje rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiej gotówki na krótki termin. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chwilowo zmagają się z brakiem środków finansowych, na przykład przed nadchodzącymi świętami, ale wiedzą, że w ciągu 30 dni będą w stanie spłacić pożyczkę. Niewielkapozyczka.pl jest częścią Aventus Group, która od 2012 roku udziela pożyczek w Polsce za pośrednictwem swoich sześciu serwisów, takich jak Finansowe posiłki, Pożyczka plus, Smart pożyczka, Lew pożyczka i Rata na plus. Aventus Group jest spółką zależną litewskiego holdingu Aventus Capital Group, działającą od 2009 roku i specjalizującą się w udzielaniu pożyczek w kilku krajach, w tym na Litwie, Łotwie, w Czechach i Gruzji.

Pożyczka w Niewielka Pożyczka: szybkość i wygoda

Klienci korzystający z serwisu niewielkapozyczka.pl mogą ubiegać się o szybką pożyczkę w wysokości do 3000 zł na okres do 30 dni. Przyjazny interfejs strony, dostępność wnioskowania przez 24 godziny na dobę oraz szybka weryfikacja wniosku sprawiają, że usługa jest atrakcyjna i pomocna w sytuacjach kryzysowych. Minimalne wymagania, które trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę, są znacznie mniejsze w porównaniu do produktów finansowych oferowanych przez banki. Minimalna kwota pożyczki wynosi 200 zł, a maksymalna to 3000 zł. Istnieje również możliwość wyboru innej kwoty, pod warunkiem, że mieści się w tym zakresie i jest dostosowana do indywidualnych potrzeb oraz aktualnej zdolności kredytowej klienta, na przykład 600 zł lub 1200 zł. Po złożeniu minimalnych formalności, pieniądze zostają przelane bezpośrednio na konto bankowe klienta.

Koszty pożyczki w Niewielka Pożyczka

Warunki uzyskania pożyczki w serwisie niewielkapozyczka.pl są jasne, a koszty można łatwo obliczyć przy pomocy dostępnego na stronie kalkulatora. W określonych okresach czasu pojawiają się promocje, które obecnie obejmują pożyczki w wysokości od 200 zł do 600 zł przy pierwszym wnioskowaniu. Oznacza to, że klient, który zaciągnie pożyczkę w wysokości 200 zł na okres 30 dni, po terminowej spłacie będzie musiał oddać jedynie tę samą kwotę, czyli 200 zł. W przypadku pożyczki w wysokości 600 zł, do spłacenia będzie 600 zł. Darmowa pożyczka dotyczy tylko pierwszego wnioskowanego kredytu. Do pożyczonej kwoty doliczana jest opłata w wysokości 1 grosza, pobierana przy rejestracji. W ramach tej promocji RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) wynosi 0%, a prowizja oraz odsetki kapitałowe również wynoszą 0 zł. Przy pożyczkach przekraczających kwotę 600 zł, kalkulator informuje o konkretnych kosztach. Na przykład, przy pierwszej pożyczce w wysokości 1000 zł na okres 30 dni, koszt pożyczki wyniesie 160,85 zł. RRSO w tym przypadku wynosi 513,92%. Całkowita kwota do spłaty wynosić będzie 1160,85 zł, z czego prowizja to 154,93 zł, a odsetki kapitałowe 5,92 zł. Oczywiście, należy pamiętać, że powyższe przykłady dotyczą terminowej spłaty. W przypadku opóźnień w spłacie pożyczki, naliczane są dodatkowe koszty związane z procesem windykacyjnym. Jeśli zbliża się termin spłaty, a istnieje obawa o nieterminową wpłatę, warto skontaktować się z obsługą klienta, która pomoże znaleźć rozwiązanie.

Rodzaje pożyczek

Serwis niewielkapozyczka.pl umożliwia wnioskowanie jedynie o krótkoterminowe pożyczki, tzw. chwilówki, o okresie spłaty do 30 dni, w kwocie od 200 zł do 3000 zł. Warto jednak zauważyć, że serwis ten nie działa jako pośrednik kredytowy, lecz gromadzi dane osób zainteresowanych pożyczką. Właścicielem serwisu jest Aventus Group Sp. z o.o., posiadająca kilka stron umożliwiających składanie wniosków o pożyczkę. Serwis współpracuje z firmami udzielającymi pożyczek, np. Arena Finanse Sp. z o.o. z Białegostoku. Klienci zainteresowani szybką pożyczką o okresie spłaty do 30 dni, w kwocie od 200 zł do 3000 zł, mogą skorzystać z serwisu niewielkapozyczka.pl. Natomiast ci, którzy potrzebują większej kwoty pożyczki lub dłuższego okresu spłaty, lub są zainteresowani pożyczką ratalną, mogą skorzystać z innego serwisu należącego również do Aventus Group. W ramach tych serwisów udzielane są pożyczki o różnych okresach kredytowania, takich jak 30, 35, 40 i 45 dni, oraz kwotach od 200 zł do nawet 10 000 zł. Najnowszy serwis, również należący do Aventus Group Sp. z o.o., oferuje pożyczki ratalne do 10 000 zł, nawet na 12 miesięcy. Kwota pożyczki i okres kredytowania, na jakie można ubiegać się, są uzależnione od zdolności kredytowej klienta.