MikroKasa partner

KWOTA POŻYCZKI: 1000 - 20 000 zł
CZAS SPŁATY POŻYCZKI: 900 DNI

Mikrokasa-partner.pl to nowy brand stworzony we współpracy z MikroKasa S.A. Klient może aplikować o pożyczkę w przedziale 1000 zł - 15 000 zł, na okres 12 - 30 miesięcy.


WYMOGI:
- wiek: 18-75 lat,
- potwierdzenie wynagrodzenia na konto (umowa o prace/zlecenie, emeryt/rencista).

Oferta Mikrokasa - Pożyczki dostępne dla Polaków

Mikrokasa to renomowana firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek. Jej oferta skierowana jest do osób, które spełniają określone warunki. Jeśli szukasz szybkiego finansowania, warto zapoznać się z możliwościami, jakie oferuje Mikrokasa.

Dla kogo jest oferta od Mikrokasa?

Oferta pożyczek w Mikrokasa skierowana jest do osób, które spełniają następujące warunki:

 1. Wiek od 18 do 75 lat - Mikrokasa udziela pożyczek osobom w wieku od 18 do 75 lat, co oznacza, że zarówno młodzi dorośli, jak i osoby starsze mogą ubiegać się o finansowanie.
 2. Obywatelstwo polskie - Aby skorzystać z oferty Mikrokasa, należy być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. Status konsumenta - Mikrokasa udziela pożyczek wyłącznie konsumentom, czyli osobom, które działają w celu niezwiązanym z ich działalnością gospodarczą.
 4. Ważny dowód osobisty lub paszport - Aby złożyć wniosek o pożyczkę w Mikrokasa, konieczne jest posiadanie ważnego dowodu osobistego lub paszportu.
 5. Miejsce zamieszkania w Polsce - Mikrokasa udziela pożyczek osobom mającym stałe miejsce zamieszkania w Polsce.
 6. Stałe źródło dochodów - Aby otrzymać pożyczkę, ważne jest posiadanie stałego źródła dochodów, które pozwoli na terminową spłatę zobowiązania.
 7. Dobra historia kredytowa i brak negatywnych wpisów w rejestrach BIG - Mikrokasa dokonuje weryfikacji historii kredytowej wnioskującego, dlatego ważne jest, aby posiadać dobrą historię kredytową oraz brak negatywnych wpisów w rejestrach Biura Informacji Kredytowej (BIK) oraz innych instytucji monitorujących takie informacje.
 8. Brak niespłaconych zobowiązań finansowych wobec pożyczkodawcy - Aby skorzystać z oferty Mikrokasa, ważne jest, aby nie posiadać niespłaconych zobowiązań finansowych wobec tej firmy.
 9. Telefon komórkowy i e-mail - Aby być w kontakcie z Mikrokasa, konieczne jest posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail.

Kiedy dostanę pieniądze w Mikrokasa?

Mikrokasa zapewnia szybką decyzję dotyczącą udzielenia pożyczki. Jeśli wniosek zostanie złożony w godzinach pracy firmy, czyli od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00, decyzja może zostać podjęta nawet w ciągu 30 minut. W przypadku złożenia wniosku poza godzinami pracy, zostanie on rozpatrzony najszybciej jak to możliwe. Sam proces składania wniosku nie zajmuje więcej niż kilka minut. Otrzymanie pieniędzy zależy również od dwóch czynników:

 1. Sposób weryfikacji tożsamości - Mikrokasa oferuje dwa sposoby weryfikacji tożsamości. Pierwszym z nich jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł na wskazane przez pożyczkodawcę konto. Jeśli wykonuje się przelew z innego banku niż PKO BP, proces ten może potrwać kilka dni. Drugim sposobem jest ekspresowa weryfikacja za pomocą aplikacji Kontomatik.
 2. Sposób wypłaty środków przez Mikrokasa - Mikrokasa korzysta z usługi Blue Media do wypłaty środków. Dzięki temu niezależnie od banku, w którym pożyczkobiorca ma konto, możliwe jest natychmiastowe otrzymanie pieniędzy. Na liście banków obsługujących Blue Media znajdują się m.in.: Raiffeisen Bank, Eurobank, Bank Ochrony Środowiska, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, NetBank, PBSbank, mBank, Nest Bank, Kompakt Finanse, Santander Bank, Bank PEKAO, Deutsche Bank, PKO BP, Inteligo, Volkswagen Bank, Bank Millennium, Credit Agricole, ING Bank Śląski, BNP Paribas, Getin Bank, Bank Pocztowy. Dzięki tej usłudze przelew zostanie zrealizowany nawet w ciągu kilku minut. Jeśli klient nie posiada konta bankowego, Mikrokasa umożliwia odbiór pożyczki za pośrednictwem Czeku Giro w placówkach Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego. Wystarczy dostarczyć SMS z informacją oraz okazać dowód osobisty.

Jakie informacje i w jakich bazach weryfikuje Mikrokasa?

Mikrokasa dokonuje weryfikacji historii kredytowej klientów, aby ocenić ich zdolność do spłaty zobowiązań. Przy weryfikacji korzysta z następujących baz:

 1. BIK - Biuro Informacji Kredytowej - BIK to najważniejsze biuro informacji kredytowej w Polsce, gromadzące dane dotyczące kredytów i pożyczek udzielanych przez banki i instytucje finansowe.
 2. BIG Infomonitor - BIG Infomonitor to kolejna instytucja, która gromadzi informacje o klientach oraz ich historii kredytowej.
 3. Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej - Mikrokasa sprawdza również informacje w Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej, które gromadzi dane o przedsiębiorstwach i osobach prowadzących działalność gospodarczą.