Szybkie pożyczki - jak naprawdę działają?

Cytat

Szybkie pożyczki to produkt, który coraz częściej jest wybierany przez klientów w zamian za produkty bankowe. Umowy śmieciowe, brak udokumentowanego wynagrodzenia czy ujemne punkty w BIK-u to najczęstsze przyczyny rozglądania się za dodatkową gotówką w firmach pozabankowych. Trzeba jednak przyznać, że szybkie pożyczki stanowią coraz większą konkurencję dla kredytów bankowych i to nie tylko pod względem minimum formalności, jakie trzeba spełnić.

SuperKredyty.com 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone


sup


KONTAKT

Konta bankowe

Pierwsza praca. Które konto wybrać?

Skończyłeś niedawno edukację i zamierzasz rozpocząć pierwszą pracę? A może już jesteś po etapie rekrutacji i pracodawca wymaga od Ciebie podania numeru konta, na które wpływać będzie wynagrodzenie? Dziś pokażemy Ci, które konto osobiste wybrać, by nie płacić za jego prowadzenie, a dodatkowo cieszyć się z wielu udogodnień proponowanych przez poszczególne banki.

Konto bankowe to nie to nie tylko narzędzie do przechowywania Twoich pieniędzy. Przede wszystkim dzięki koncie możesz swobodnie wypłacać pieniądze z bankomatów, płacić kartą czy telefonem za wszelkiego rodzaju usługi. Problemem dla Ciebie nie będą także internetowe zakupy i weryfikacja Twojej tożsamości online.

 

Porównanie poniższych usług bankowych przeprowadzimy na podstawie porównywarki Portalu Pożyczka, dzięki któremu możecie sami podjąć decyzję o koncie, które chcecie założyć. Ale przechodząc do meritum. Przy prowadzeniu konta możemy spotkać się z trzema rodzajami opłat. Opłatą za prowadzenie konta, opłatą za kartę oraz opłatą za wykonywane przelewy. Poniżej znajdziecie wszystkie konta, w których prowadzenie konta jest zupełnie za darmo. Pozostałe opłaty są zazwyczaj uzależnione od Twojej aktywności. W każdym razie, przy mądrym i rozsądnym korzystaniu z konta, można z łatwością doprowadzić do sytuacji, w której nie zapłacimy za żadną z powyższych usług.

RANKING DARMOWYCH KONT BANKOWYCH

Jako pierwsze w zestawieniu przedstawiamy konto optymalne Banku BNŻ Paribas. To jedyny bank, który w tym momencie oferuje bezwarunkowe bezpłatne korzystanie z konta, karty i przelewów internetowych. W ramach konta otrzymamy kartę debetową MasterCard Debit Standard, za pomocą której możemy również płacić zbliżeniowo. Bez problemu wykonamy każdą transakcję internetową, a także skorzystamy z tzw. "Cashback'u" czyli procentowego zwrotu za korzystanie i płacenie kartą.

 

Drugim kontem wartym polecenia jest z pewnością Konto za Zero PKO Banku Polskiego. W ramach tego konta podobnie jak poprzednio nie zapłacimy żadnych pieniędzy za prowadzenie konta, ani za realizację przelewów. Troszeczkę inaczej ma się w przypadku karty płatniczej. Teoretycznie opłata za jej prowadzenie to 1,90 zł/miesięcznie. Jeżeli jednak wydamy płacąc kartą min. 200 złotych miesięcznie (jedno tankowanie?) to karta również jest darmowa. 

 

Mniej znanym, ale coraz chętniej wybieranym przez klientów jest również Nest Bank. Warto przyjrzeć się ofercie tego banku, bo jak wiemy każdy nowy gracz na rynku chce ściągnąć do siebie klientów, a więc proponuje bardzo atrakcyjne warunki. Nie inaczej jest w przypadku Nest Konta Nest Banku. Nest Bank proponuje wszystkie usługi zupełnie za darmo. Płatności zbliżeniowe, internetowe, korzystanie z konta i karty są zupełnie za darmo. Dodatkowo, klienci również mogą liczyć na wspomniany już wcześniej "cashback".

 

Są to trzy konta, z których korzystam osobiście i wg mnie są warte polecenia. Proponuję jednak, samemu przyjrzeć się wszystkim ofertom banków poniżej. Dzięki porównywarce przygotowanej przez Portal Pożyczka, możemy bezpośrednio przejść do wniosku online i założyć konto bez wychodzenia z domu. POLECAM!

 

 

OTRZYMUJ NAJLEPSZE OFERTY POŻYCZEK!

SuperKredyty.com 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone