Odmowa przyznania pożyczki - chwilówki

Cytat

Spotkaliście się już z taką sytuacją? Mam stałą pracę, brak zobowiązań kredytowych itd. Postanowiłem wziąć niewielką chwilówkę w TakTo. Nie chciałem iść do banku, chodzi o dosłownie 100 złotych na krótki okres czasu. Nie dostałem jej. Co może być powodem? Chyba nie mam jakiejś złej historii w BIK? Nikt na mnie raczej nic nie wziął? Poradźcie.

Cytat

Witamy Nasz Gościu 🙂

Cóż, sytuacja rzeczywiście rzadko spotykana. Ogólnie z Twoją historią nie powinieneś mieć problemów z uzyskaniem małej pożyczki. Proponujemy:

a) Spróbować wziąć pożyczkę w innej, podobnej instytucji. Lista TUTAJ,

b) jeśli nie dostaniesz pożyczki w innej instytucji, to rzeczywiście podejrzane. Wtedy aby sprawdzić swoją historię kredytową, najlepiej zarejestruj się w BIK i wygeneruj swój raport. W BIK zarejestrujesz się TUTAJ.

Cytat

Też miałem taką sytuację. Okazało się, że ktoś wziął pożyczkę na moje dane i miał problemy ze spłatą. Nie dostawałem pism, bo adres dali inny. W tym momencie rzeczywiście zarejestrowałem się w Biurze Informacji Kredytowej i dowiedziałem się jak do tego doszło. Zdecydowanie pomogło mi to wyjaśnić sprawę, a sprawa trafiła do sądu. Przy dobrych wiatrach "sprawca" tej sytuacji będzie ukarany. W skrócie rejestruj się na BIK i sprawdż jaka jest sytuacji, żeby nie było za późno.

Życzę powidzenia i mam nadzieję, że nikt nie podszył się pod Ciebie.

Pozdrawiam, Kuba.

Cytat

Oczywiście chodziło mi o 1000 złotych* 🙂

Cytat

Banki rożnie działają i nie zawsze można liczyć, że udzielą nam kredytu. Nie masz czasu latać po bankach ? A potrzebujesz szybko wziąć pożyczkę? Polecam bezpieczną stronę gdzie macie wybrane najlepsze oferty różnych firm, łatwo można wszystko porównać. 🙂 Moi znajomi też tu porównywali 🙂

https://cila92.oferty-kredytowe.pl/pozyczkipozabankowe/

Cytat

Daj znać czy zarejestrowałeś się w tym BIKu? Czy masz jakieś dodatkowe informacje czy ktoś wziął na Ciebie pożyczkę?